Artykuły

Organizer samochodowy

Każdy, kto ma większą rodzinę, doskonale wie, że samochód to taki „dom na kółkach”. Można w nim znaleźć praktycznie wszystko - od drobiazgów, które rzeczywiście powinny się w aucie znajdować (gąbki, płyny do zamka, etc.), przez dodatkowe pary rękawiczek, szalików, niedokończone rysunki, kredki, klocki, wreszcie paczki ciastek czy papierki po cukierkach. Chaos, jaki tworzy się w małej przestrzeni, jest nie do opisania. Aby nad nim zapanować, dobrze jest zakupić organizer samochodowy.

Funkcje
Mocowany na tylnej części przedniego fotela będzie spełniał podwójną funkcję. Nie tylko pozwoli poukładać wszystkie luźne przedmioty, ale także ochroni tapicerkę fotela przed brudnymi bucikami pociechy, która w czasie podróży lubi kłaść nóżki na przednim oparciu.

Rodzaje
Oferta gadżetów, które pozwolą uporządkować wnętrze auta, jest naprawdę duża. Można zdecydować się na prosty fartuch z kilkoma kieszeniami, które pozwolą upchać potrzebne drobiazgi, zapasowe chusteczki, kredki czy pluszaki. Ciekawym rozwiązaniem jest też wersja z małym, rozkładanym stoliczkiem, dzięki której maluchy siedzące z tyłu mogą swobodnie rysować, dając tym samym upust fantazji i nadmiarowi energii. Starsi z kolei będą mogli użyć go jako podstawki pod laptop.

Najdroższą, bo stosunkowo nową propozycją, jest organizer z uchwytem na tablet. Pozwala on stworzyć pasażerom namiastkę kina. Wszyscy - zarówno młodsze, jak i starsze dzieci - docenią możliwość obejrzenia filmu czy zdjęć podczas długiej podróży. To również komfort dla rodziców - dzieciaki się nie nudzą, dzięki czemu są mniej marudne. Fakt, że tablet jest dobrze przymocowany do siedzenia, zmniejsza ryzyko jego uszkodzenia - nie jest trzymany przez dzieci, zatem nie ma obaw, że wypadnie z rąk i się zepsuje.

Organizery samochodowe to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy dużo czasu spędzają w aucie i lubią (lub muszą) mieć ze sobą wszystko. Każdy użytkownik samochodu doceni dodatkową przestrzeń, która pozwoli mu zachować ład i porządek w pojeździe.

Najnowsze artykuły

Instalacja LPG - czy warto?

W Polsce jeździ najwięcej aut z instalacją LPG. Jakie są wady i zalety montażu instalacji gazowej w samochodzie? Na jakie oszczędności można liczyć?

Światła do jazdy dziennej

Na drogach spotkać można coraz wiecej aut ze światłami, które są ledwie dostrzegalne dla innych kierowców, jak sie okazuje są to światła ozdobne a nie dzienne

Bagażnik rowerowy

Wybór bagażnika rowerowego może przysporzyć sporo kłopotu. Czym się kierować przy jego wyborze? Jakie wymagania powinien spełniać dobry bagażnik?

 

Brudne felgi

Zabrudzone felgi niekorzystnie wpływają na wygląd samochodu. Jak prawidłowo dbać o felgi, by jak najdłużej dodawały blasku?

Wymiana opon

Wymiana opon to jedna z czynności, których nie da się uniknąć. Odpowiednio dobrane do pory roku ogumienie samochodu